Diş kliniklerine özel, kullanımı çok kolay!

Tüm cihazlarla uyumlu olmasının yanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz detaylı bir program

ESNEK YAPISI

Kullanıcı Desteği

Sınırsız kullanıcı oluşturabilirsiniz. Doktor, Asistan, Ofis yöneticisi ve Labaratuvar tiplerinde kullanıcılar oluşturarak her kullanıcının kendi yetkisinde olan ekranları görmesini sağlayabilirsiniz. Kliniğinizle labaratuvar arasındaki veri paylaşımını kolaylaştırabilirsiniz.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Randevu verirken kliniğinizdeki odaları ayrı ayrı tek ekranda yönetin.

ClouDenta ile tek ekran üzerinde tüm odaları ayrı ayrı organize etmeniz mümkün, üzerinde detaylı çalıştığımız randevu ekranlarını mutlaka inceleyiniz. Yeni nesil diş hekimi programı ile tanışın.

BULUT (CLOUD) TEKNOLOJİ

Tüm platformlarda ve her yerden ulaşım!

Bulut (Cloud) teknoloji gücünü arkanıza alın, İster yolda cep telefonunuzdan isterseniz ofisinizde Mac veya Windows bilgisayarınızdan işinizi yönetin. ClouDenta sizin için günlük yedeklerinizi alsın içiniz rahat olsun.

PAZARLAMA ARAÇLARI

İşinizi sadece yönetmeyin. Pazarlama araçları ile yeni müşteriler kazanın!

ClouDenta ile işinizi yönetirken entegre pazarlama araçlarıyla yeni müşteriler kazanmanın yollarını keşfedin. Sosyal medya paylaşımları, SMS ve Email pazarlamasına uygulama içinden ulaşın.

Hasta Kartı
Randevu

RANDEVU YÖNETİMİ

Hastalarınızın randevularını yönetmeniz hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm odalar tek ekran üzerinde kullanımı çok kolay randevu ekranını mutlaka deneyiniz.

TEDAVİ PLANI

Tedavi planı ile diş, çene bölümleri, alt/üst çene, tüm ağız detayında tüm işlemleri incelerken tedavi bedelini gerçek zamanlı görüntüleyebilirsiniz.

OTOMATİK HATIRLATMA

Hastalarınıza otomatik SMS gönderir ve hatırlatmalar yapar. Randevu hatırlatma, 6 aylık muayenesi gelen hastalara bildirim vb.

FİNANSAL RAPORLAR

Detaylı finansal raporlama alt yapısı ile ihtiyacınız olan tüm bilgiye ulaşın. Alacaklarınızı ve nakit akışınızı gözden kaçırmayın

GELİR/GİDER TAKİBİ

Grup ve detay bazında giderlerinizi takip edebilir. Tedavi maliyetlerinizi ekleyip takip edebilirsiniz.

ANLAŞMA & VADE TAKİBİ

Belirlenen tedaviler üzerinden ücret konusunda anlaşma modülü ile iskonto, alınan tutar ve vadelendirilmiş ödeme alabilir ve hatırlatmalar alabilirsiniz.

2048 BIT GÜVENLİK SERTİFİKASI

Verileriniz Comodo 2048 Bit güvenlik sertifikasıyla güvence altında.

OTOMATİK YEDEKLEME

Verileriniz düzenli olarak yedeklenir. Amazon Web Services (AWS) Çok güvenli yedekleme sistemiyle içiniz rahat olur.

Kullanım kolaylığı, güvenlik ve hız bir arada !

Kullanıcı sınırı yok, telefon, tablet ve bilgisayarlarınızla her yerden ulaşın.

Tedavi Planı

Tüm tedavileri sisteme tanımlayabilir ve tedavi ücretlerini istediğiniz para birimini atayabilirsiniz bu şekilde gerçek zamanlı tedavi bedelini görüntüleyebilir olursunuz. Tedavi grupları oluşturarak Diş detayına kadar grupladığınız tedavileri tek ekran üzerinde anında izleyebilir düzenleyebilirsiniz.

Anlaşma Modülü ile ödemeleri takip edin

ClouDenta'nın rakiplerinden en önemli farkı işinizi yönetirken o sizin için çalışır. Özellikleri detaylı olarak inceleyiniz. Bilgisayar, Tablet ve akıllı telefonlar ile kullanabilir her yerden istediğiniz kadar kullanıcı ile kullanabilirsiniz.

Yeni nesil diş kliniği programı dememizin özel sebepleri var :)

Kullanıcı dostu arayüzümüzü çok seveceksiniz!

Hemen üye ol